Вільна боротьба: бенефіс вихованок ЛУФК на борцівському Кубку

07 грудня 21:11
Переглядів: 257
Вільна боротьба

6 головних трофеїв, 2 срібні відзнаки, 5 бронзових нагород – такий результат участі вихованок Львівського училища фізичної культури у національних змаганнях за Кубок України з вільної боротьби, які з 3 до 5 грудня 2014р. проходили у м. Броварах.

У найлегшій ваговій категорії  до 48 кг переможницею Кубка стала Ольга Шнайдер (вип. 2009р.). У фіналі Оля «на туше» здолала іншу львів’янку Мар’яну Наконечну, яка перед тим вибила з боротьби досвідчену Людмилу Балушку (вип. ЛУФК 2004р.). У підсумку у Балушки – бронзова нагорода. Мар’яна Безрука (вип. 2011р.) на 5 місці. Юна Мар’яна Колос (11 кл.), для якої це був дебют у дорослій боротьбі, у ¼ фіналу поступилася майбутній володарці Кубка 2:9.

У вазі до 53 кг у фіналі зійшлися Юлія Благіня (вип. 2010р.) і досвідчена Тетяна Лазарєва з Донецька. Перший період виграє Лазарєва 1:0, але у другому Юля зуміла переламати хід зустрічі і перемогла 5:4. Третє місце у цій вазі посіла Ольга Нарепеха (вип. 2004р.), а п’яте – цьогорічна випускниця Лілія Горішна. Горішна вважалася однією з фавориток цих змагань і всі сподівалися на її суперцікавий фінал з Благінею. Однак у півфіналі Ліля поступилася Лазарєвій 6:8, а у поєдинку за «бронзу» - ще й молодій херсончанці, бронзовій призерці цьогорічної юнацької олімпіади Олені Кремзер (4:4, поразка за останньою дією).

У категорії до 55 кг фінал видався УФКівським: Тетяна Кіт (ІІІ курс) vs Катерина Жидачевська (вип. 2011р.). Таня легко розібралася з суперницею і вперше стала володаркою національного Кубка.

У вазі до 58 кг господарювала одеситка Ганна Василенко. Під її «гарячу» руку спочатку потрапила Ірина Гусяк (вип. 2010р.), а потім і Таня Лавренчук (вип. 2013р.). У Лавренчук – срібна медаль, у Гусяк – «бронза».

У категорії до 60 кг чудову боротьбу продемонструвала Оксана Гергель (вип. 2011р.), яка легко розібралася з усіма своїми суперницями, а у фіналі поклала на лопатки Ірину Меленівську з Житомира.

Також по-чемпіонськи провела свої поєдинки і чинна чемпіонка світу Юлія Ткач (вип. 2009р.). Юля не віддала жодного бала своїм опоненткам у вазі до 63 кг.
У 69 кг перемогу святкувала Алла Черкасова (вип. 2005р.), яка у фіналі легко розправилась з Ганною Томіловою з Хмельницького. Але чемпіонський поєдинок у цій вазі відбувся у півфіналі, де Черкасова зустрічалася з Оксаною Ващук (вип. 2009р.). Сильнішою виявилася Черкасова, у Ващук у підсумку ІІІ місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: