"Він наш герой!" – чортківчани про загиблого на сході Романа Ільяшенка

09 вересня 07:15
Переглядів: 871
Роман Ільяшенко

Житель Чорткова Роман Ільяшенко загинув зоні АТО. Рідні та друзі до останнього вірили, що він — живий. Адже Романа не було ні в списках загиблих, ні тих, хто потрапив у полон. Тому він вважався зниклим безвісти. Проте нещодавно до Чорткова прийшла страшна звістка про смерть земляка.

23-річний житель Чорткова, боєць Роман Ільяшенко воював у складі 2 батальйону 51 бригади. 30 серпня він потрапив під обстріл у бою під Іловайськом. Відтоді хлопець на зв’язок не виходив.

- Його тіло опізнали батьки, — повідомила волонтер Надія Михайлів. – У вівторок 9 вересня Рому привезуть додому. Коли буде похорон наразі невідомо.

Роман Ільяшенко був не лише патріотом, а й спортсменом зі значними досягненнями. Він — майстер спорту і чинний володар Кубка України з фрі-файту.

«Вічна пам’ять тобі, Ромко! Федерація в скорботі! В зоні АТО загинув Роман «ОПАСНИЙ» Ільяшенко – майстер спорту, чинний володар Кубку України. Не тільки на килимі, але й в АТО за правду, за віру, за Україну Ромко боровся до кінця! Уклін батькам — за правильного сина України!» – написано у соцмережі на сторінці групи «Кубок Буковеля з фрі-файту-2014″.

Друзі та рідні Миколи Ільяшенка сумують з приводу важкої втрати. Журналісти поспілкувалися з подругою хлопця Маряною Сікорською, яка знала його з дитинства.

- Я досі не можу повірити, що його немає з нами, — каже дівчина. – Ми жили в одному під’їзді. Я на третьому поверсі, а він на другому. В дитсадку ми були в одній групі, а коли підросли – разом пішли в перший клас. У мене дуже багато спогадів пов’язано з ним…

У останні роки Роман професійно займався фрі-файтом. Досяг неймовірного успіху у цьому виді спорту, додає Маряна.

- У нашому місті  його знають дуже багато людей, — каже вона. — Роман завжди в мене асоціювався з хоробрістю, мужністю і силою. Він був сильний духом. Він наш ГЕРОЙ!!!

Редакція висловлює щирі співчуття рідним і близьким Романа. Вічная пам’ять…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: