Віндсерфінгіст Олександр Тугарєв увійшов до п’ятірки кращих юніорів Європи

27 липня 15:35
Переглядів: 173
Олександр Тугарєв

В італійському місті Монделло, що на Сицилії, відбувся чемпіонат Європи з віндсерфінгу в класі RS:X. У таких змаганнях традиційно беруть участь найсильніші гонщики - колишні і дійсні чемпіони світу та Європи, учасники попередніх олімпіад у цьому виді спорті. Цього року на стартах європейської першості зібралось понад сто спортсменів, тим більше, що для них це стало черговою можливістю, за високої конкурентної боротьби, підготовки до Олімпіади-2016.

Серед учасників регати був і тернополянин Олександр Тугарєв. Після десяти перегонів, проведених за умов різного за силою вітру, серед юніорів до 21 року Сашко був п’ятим, а у загальному заліку посів 33-тю позицію турнірної таблиці змагань.

Олександр Тугарєв – майстер спорту України міжнародного класу, вихованець секції віндсерфінгу Тернопільського обласного відділення фізвиховання та спорту Міністерства України, представляє обласну ШВСМ (тренери Олексій Нижегородов та Олександр Тугарєв), студент економічного коледжу ТНЕУ.

Додамо, що 33 місце Олександра Тугарєва у загальному заліку перемістило Україну на першу позицію серед тих держав, які ще очікують на можливість завоювати олімпійську ліцензію у віндсерфінгу. До речі, наразі ліцензії вибороли вже спортсмени таких країн-лідерів у вітрильному спорті, як Франція, Ізраїль, Іспанія, Італія, Великобританія, Гонконг.