Віта Семеренко: Я почала тренуватися і почуваюся чудово

20 грудня 11:29
Переглядів: 100
семеренко

Підтримати своїх партнерів по збірній України та потренуватися приїхала в словенську Поклюку олімпійська чемпіонка Сочі-2014 з біатлону Віта Семеренко.

Під час спілкування з журналістами, українська біатлоністка запевнила, що почувається чудово і вже почала тренуватися, пише прес-службі Федерації біатлону України.

«Я почала тренуватися. Почуваюся чудово! Усім великий привіт! Сподіваюся, скоро побачимося на великих змаганнях.

Як оціню виступ нашої збірної? Дівчата молодці, стараються, борються до кінця. Але я не можу аналізувати їх стан, оскільки сама тільки починаю входити в тренувальний процес, і хочу, насамперед, у собі розібратися», –зазначила спортсменка.

Віта запевнила, що бажає швидше стати в стрій і знову змагатися.

«Якби не було бажання, я б сюди не приїхала. Сьогодні ввечері поговорю з тренерами, і ми приблизно намалюємо мені графік, як зможу підключатися до тренувань команди, куди можу приїжджати.

Я поки тільки перші дні з командою, залишуся тут з ними до 6 січня. А їздити на кожен етап Кубку світу з ними, звичайно, не буду. Адже за час етапу не можна повноцінно зробити навіть два тренування. А мені зараз потрібно побільше кататися...», – підсумувала Віта Семеренко.

Нагадаємо, сестра Валі Віта Семеренко пропустить увесь поточний сезон, адже не зуміє повноцінно відновитися до весни.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: