Віталій Богданов: "Керівництво ФК "Тернопіль" поставило завдання вийти у Прем'єр-лігу"

12 лютого 22:10
Переглядів: 300
Богданов

Найкращий креативний гравець на кубку ректора-2015 Віталій Богданов з ФК Тернопіль поділився своїми враженнями від змагань.

— Віталію, як гадаєш, чому саме тебе визнали найкреативнішим гравцем кубка?

— Напевно через те, що знаходив на футбольному полі нестандартні виходи зі складних ситуацій. Водночас, скажу, що в нашій команді багато креативних гравців, тому чому саме мене організатори змагань відзначили нагородою — не знаю.

— Яке враження залишилося від гри з командою Педуніверситет, яка фактично стала ключовою на кубку?

— Студентська команда в Тернополі дуже хорошого рівня. Не випадково вона дала нам сьогодні гідний бій. Наші суперники заслужили на нічию, разом з ним саме моя команда здобула перемогу на турнірі, адже у цьому матчі ФК Тернопіль влаштовувала і нічия.   

— Якщо загалом брати кубок ректора, чи не складно було в таких не простих умовах грати?

— На перших порах було складно звикнути до слизького поля, особливо це простежувалося в дебютному матчі кубка. А вже в другому – грав набагато краще, адже звик до поля, відскоку м’яча тощо. В цілому скажу, що колектив у нас зіграний, один одного розуміємо з пів слова, тому приємно було грати з такими партнерами.

— Чого очікуєш від весняної частину сезону?

— В другу частину чемпіонату входимо з грандіозними планами, бо керівництво ставить перед нами планку виходу до Прем’єр-ліги. Що з того вийде — час покаже, ми зі своєї сторони готуємося серйозно. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: