Віталій Черній: "Не варто недооцінювати збірну України"

06 вересня 12:58
Переглядів: 99
Баскетбол

Екс-тренер національної збірної України Віталій Черній прокоментував стартовий поєдинок нашої команди на чемпіонаті Європи. Нагадаємо, українці в запеклій боротьбі лиш одним очком поступилися Литві – 68:69.

- Сподіваюсь, гра дуже сподобалася глядачам. До останньої секунди тримала в напрузі. Хотілося б, звичайно, щоб наші виграли, а ми могли б говорити про успішний старт. Але якщо дивитися по грі, литовці собі в плюс цей поєдинок не внесуть. Наші ж знову довели, що можуть додати, можуть зіграти другу половину матчу краще, ніж початок.

Почали не дуже впевнено. Був присутній якийсь мандраж. За рахунок чого зуміли переломити хід гри? Перше – за рахунок агресивної гри в нападі. Захист був більш-менш нормальним. Можна ще додати. Але за рахунок самовіддачі кожного гравця ми впоралися. Друге – осмислена агресія в атаці. Ми не просто ганяли м’яч по периметру, кидаючи після першої ж передачі, а доводили м’яч до вільного гравця, отримуючи перевагу. Третє – у нас були, хоч і не дуже багато, швидкі прориви. І четверте – дуже потужно зіграв Кирило Фесенко. Велику частину часу Валанчюнас не міг з ним впоратися.

Також хочу похвалити хлопців, які виходили на заміни. Вони набрали 24 очки з 68. Це дуже добре.
Радує прекрасна атмосфера на майданчику і на лавці. Добре видно, що є згуртована команда. Хочу щоб це бажання перемагати і натиск були в наступних іграх.
За підсумками стартового поєдинку скажу, що не слід недооцінювати наших хлопців. Вони можуть грати на рівних і перемагати будь-якого суперника. І хоча сьогодні ми програли, видно, за рахунок чого ми можемо вигравати.

Нагадаємо, 6 вересня збірна України зіграє о 21:30 другий матч групового етапу ЄвроБаскета 2015 проти команди Чехії

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: