Віталій Кільчицький: "Навіть не очікував, що може вийти такий результат"

17 грудня 09:09
Переглядів: 63
Кільчицький

Віталій Кільчицький прокоменував свою перемогу в індвідуальній гоці на Кубку IBU.

- Гонкою я задоволений. Тільки сьогодні погода була не дуже, йшов маленький дощ. Я думав, що лижі десь могли «встати», тому що гонка довга і траса в деяких місцях брудна.

Півночі не спав, не знаю, чомусь були такі переживання, боявся проспати зранку, бо дуже рано старт був. Стартував в третій групі. Після гонки в Остерсунді, де 10 км біг, як спринт, а на останніх кілометрах вже важко було добігати, зробив висновки. Цього разу стартував розмірено, відпрацював на фініші. Знав, що головне сьогодні – це стрільба. Вітру не було, тому настроювався на результат на стрільбі. Знав, що розраховувати на супер хід, не знаючи чи пройшла акліматизація, не можна. А от на стрільбу розраховував. Проте і лижі добре їхали, тренери і сервісмени постаралися.

Добре, що під’їхали тренери зі Словенії і дякую їм, що давали напої. До речі, сьогодні під час гонки я пив кока-колу. Знаю, що одного разу Бергер, вигравши тут гонку, також пив колу :) Промах – це була більше моя помилка. Трішечки з диханням не спрацював, важко було. А, може, десь раніше натиснув, чим потрібно було – око вже бачить постріл, а палець не натискає. Навіть не очікував, що може вийти такий результат. Проїхав гонку більше як тренування, не настроювався на якийсь високий результат. Взагалі, до індивідуальної гонки треба готуватися. За ці 6 днів, які я тут,  я до неї готувався, трошки довше катався, тому що на спринт потрібне зовсім інше тренування. А тут в гори приїхали і щоб в акліматизацію не попасти, старався більш рівномірно займатися, не робити різких прискорень. Може це і дало свій результат. А от вже на спринті не знаю чи вдасться, там потрібні зовсім інші ритми. Зараз почуваю себе добре. Можу сказати, що після тренування вчора був більше втомлений, ніж сьогодні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: