Віталій Кільчицький показав третій в історії біатлону результат за швидкістю стрільби

15 січня 15:00
Переглядів: 243
Віталій Кільчицький

Під час чоловічої естафети 4х7.5 км на п’ятому етапі Кубку світу сезону-16/17 в німецькому Рупольдінгу, український біатлоніст, випускник Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький на заключному  етапі показав один з кращих результатів по швидкості стрільби в історії чоловічих естафет – закрив усі мішені на «стійці» за 17 секунд.

Починаючи з сезону-2008/2009, в чоловічій естафеті, швидше закрити мішені вдалося тільки двом спортсменам – австрійцю Сімону Едеру і французу Мартену Фуркаду.

Сімон Едер закрив всі п’ять мішеней за 15 секунд, а Мартен Фуркад – за 16 секунд. Варто відзначити, що сталося це під час однієї і тієї ж естафети в Ханти-Мансійську в сезоні-2010/2011.

Також за 17 секунд вражали всі мішені росіянин Антон Шипулін в сезоні-2014/2015, і знову ж таки Мартен Фуркад в сезоні-2015/2016.

Нагадаємо, чоловіча збірна України вдруге в сезоні посіла четверте місце в естафетній гонці. Виграла естафету в Рупольдингу збірна Норвегії.

Після гонки Віталій Кільчицький поділився думками з приводу свого виступу:

– Віталій, зараз тільки і розмов про твої показники у стрільбі. Мало того що нулі, так ще й скорострільність божевільна. В чому секрет?

– Я після етапу в Поклюці почав активно працювати над приготуванням і диханням. Тому на тренуваннях, коли немає вітру, практикував таку стрілянину. На останньому тренуванні в Австрії так стріляв стоячи, напевно, тренер помітив... І сказав, що довіряє мені четвертий етап, і хоче бачити тактичну роботу в моєму виконанні. Сказав, що коли не буде вітру, то я повинен стріляти так само швидко.

– Видно, ти і ходом був готовий. Не так далеко за тобою був чех Крчмар, який проводить хороший сезон...

– Мені важко було розбігтися в Оберхофі, відчував якусь скутість... Але пройшли старти і стало краще, з’явилася легкість, плюс масажист допоміг відновитися, спасибі Сергію.

– Ти здивований розв’язкою гонки, коли норвежець Свендсен «з’їв» росіянина Бабікова?

– Ні, не здивований, так часто буває, коли біатлоніст на одному етапі може викластися і не може відновиться за час короткої паузи між етапами.

Нагадаємо, що Віталій Кільчицький показав один з кращих результатів в історії біатлону у стрільбі стоячи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: