Віталій Кільчицький: "Треба набратись ще спортивної злості"

26 березня 07:31
Переглядів: 384
Віталій Кільчицький

Львівський біатлоніст Віталій Кільчицький розповів про сезон, що завершився.

- Судячи з усього я набагато покращив свої результати. Але знаю що було багато не доопрацювань. З лижами треба зробити порядок, бо це не ті лижі з якими можна виступати на Чемпіонаті світу і Кубку світу, треба передивитись контракти, може якісь інші є. А так по самовідчуттю – треба набратись ще спортивної злості щоб дати бій на трасі. Ще треба трошки часу щоб відчути цей ритм: Кубки Європи і Кубки світу це різні речі, інші настрої і швидкість.

Я ніколи не був в Осло, а тут потрапив і зразу на Чемпіонат світу, було дуже приємно, хороша організація, багато вболівальників. Було приємно, що нас почали впізнавати вболівальники і підтримувати. Дуже приємно, що у хлопців є медаль (бронза в спринті у Сергія Семенова) і прикро, що в дівчат не склалось із стрільбою. Думаю у них трошки раніше пройшов пік і можливо збої часових поясів після поїздок в Канаду і США дали своє.

Було дуже приємно коли з командою зайняли друге місце в естафеті на Кубку Європи. Дуже приємно дивитись за естафетами, особливо коли біжать дівчата, коли вони вигравали останні метри отримував багато задоволення.

Зараз треба робити висновки. Не знаю, як будемо спілкуватись з тренерами: чи по електронній пошті, чи будуть нас збирати. Будемо обговорювати сезон, що завершився і планувати наступний. Через два роки Олімпіада і є сенс все переглянути і зробити висновки по кожному спортсмену. Думаю і по мені будуть зауваження, які відкоригують і зберуть до купи маленькі плюси щоб зробити один великий. У нас хороша і достойна команда. Дякую хлопцям, що всі мають хороший настрій і далі хочуть працювати.

За матеріалами телеканалу XSPORT

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: