Віталій Кличко обиратиме між боксерською і депутатською кар’єрою

29 жовтня 18:41
Переглядів: 255
klitschko

Лідер партії "Український демократичний альянс за реформи" Віталій Кличко розраховує на вельми солідну чисельність фракції УДАР у Верховній Раді VII скликання - "не менше 40 депутатів".

Зауважимо, що кожен, хто отримав мандат знайде особливий статус, а разом з ним - права і обов'язки, регульовані спеціальним Законом - "Про статус народного депутата України".

Стаття 3 Закону встановлює ряд обмежень щодо діяльності народних обранців. Зокрема, пункт 1.4 цієї статті говорить, що нардеп не має права займатися будь-якою оплачуваною роботою (крім, власне, депутатської), виключаючи викладацьку, наукову та творчу діяльність, а також медичну практику у вільний від виконання обов'язків час. Пункт 1.6 цієї ж статті Закону виключає право нардепа входити до складу керівництва, правління чи ради підприємства, установи, організації, що має на меті одержання прибутку.

Таким чином - якщо, звичайно, не вважати професійний бокс творчістю - чемпіону світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталію Кличку формально забороняється як брати участь у поєдинках з метою отримання прибутку, так і організовувати їх.

Тим часом, як показує досвід, народні депутати нерідко нехтують нормами зазначеної статті, зокрема, типовими є ситуації суміщення представницьких мандатів з посадами в органах виконавчої влади.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: