Віталій Радевич: "Для мене і для "Енергії" сезон вийшов нестабільним, але вдалим"

15 липня 08:53
Переглядів: 236
Радевич

За підсумками сезону 2016/2017 р. р. гравець львівської «Енергії» Віталій Радевичбув визнаний найкращим молодим гравцем Екстра-ліги (до 21 року). Прес-служба Асоціації футзалу України поспілкувалася з «вісімкою» «Енергії» про підсумки минулого сезону та про перспективи «зелено-білих» у новому чемпіонаті.  

- Віталіє, вітаємо тебе з визнанням. Що можеш сказати про те, що тебе визнали найкращим молодим гравцем Екстра-ліги? 
- Дякую за привітання,насправді для мене це було неочікувано, але водночас дуже приємною новиною.

- Як ти оціниш сезон 2016/2017 р. р. для себе та для «Енергії»? 
- Цей сезон як для мене, так і для «Енергії» був нестабільний, але ми змогли вийти у фінал і показати хорошу ігру, хоча в нас мало хто вірив, що ми будемо там. Тому, на мою думку, сезон вдався, але завжди є, до чого рости, так як перед нами в «Енергії» ставлять самі високі цілі.

- Чого, на твій погляд, не вистачило «зелено-білим», щоб захистити чемпіонський титул? 
- Тяжко сказати. Ми виглядали добре, показували хорошу гру, мали багато моментів, але, на жаль, не використовували їх. Десь трохи фарту не вистачало.

- Цей сезон «Енергія» провела під керівництвом Валерія Легчанова, який змінив на тренерському містку Максима Павленка. Чи можеш ти якимось чином порівняти роботу цих двох тренерів? 
- Перше, що хотілося б сказати, це те, що вони дуже хороші люди, які завжди готові допомогти і підказати. Вони багато чому навчили мене, завжди перед собою ставлять самі високі задачі.

- Який поєдинок, на твою думку, був найскладнішим для «Енергії» у цьому сезоні? 
- У плей-офф усі матчі виявились тяжкими і напруженими, не можу виділити якийсь з них.

- Серед усіх матчів минулого сезону експерти кажуть, що у цьому сезоні, особливо у плей-офф, ти встиг зарекомендувати себе як лідер, коли були відсутні деякі провідні гравці. Ти дійсно можеш взяти гру на себе у відповідальний момент? 
- Думаю, так.

- Продовжуючи тему минулого питання: наслідком чого, на твою думку, стали ті червоні картки, які ти заробляв, і які, можливо, були необов’язковими? 
- Погоджусь з Вами. У Херсоні дійсно заробив необов’язкову червону картку, але я також ще росту, в мене не так багато досвіду. Для мене це урок на майбутнє.

- Зараз «Енергію» залишили кілька провідних гравців: брати Грицини та Роман Кордоба. Чи готовий ти після цього стати новим лідером «Енергії»? 
- Головне, щоб я приносив користь команді, а там побачимо.

- Давай поговоримо про молодіжну збірну України. Як ти оціниш минулий сезон для нашої «молодіжки»? 
- Позитивно. Десь прикро, що не змогли з Ірану привезти перемогу, але у Словаччині хлопці виграли два рази. Ми показуємо хорошу гру і, найголовніше, є результат.

- Перед товариськими матчами зі збірною Словаччини тренерський штаб не викликав гравців «Енергії» та «Локомотива», які були задіяні у матчах плей-офф Екстра-ліги. І в той же час виникла неприємна ситуація з гравцями «Сокола». Якщо не секрет: у той момент не виникало відчуття, що ти міг би допомогти збірній? 
- Так, хотілось допомогти. Вийшла неприємна ситуація, але хлопці та тренерський штаб впорались, і в результаті привезли дві перемоги до України.

- Неможливо не спитати про ситуацію з «Локомотивом», адже після того, як він знявся з Екстра-ліги, українські любителі футзалу будуть позбавлені можливості спостерігати за класичним протистоянням «Локо» та «Енергії». Що ти можеш сказати з цього приводу? 
- Прикро, що такі команди з великою історією знімаються з Екстра-ліги. Але сподіваємось, що в майбутньому ми зможемо спостерігати за такими поєдинками, і «Локомотив» повернеться якнайшвидше.

- Наступний сезон – дуже важливий для «Енергії». Як ти вважаєш, після кадрового перезавантаження «зелено-білі» зможуть виступити як мінімум не гірше, ніж у минулому сезоні? 
- «Енергія» завжди перед собою ставить самі високі задачі, і ми будемо старатись боротись за найвищі нагороди, а згодом побачимо. Не хочеться загадувати наперед.

- А які цілі на наступний сезон ставиш ти перед собою? Чи будеш робити все для того, щоб відстояти своє звання найкращого молодого гравця Екстра-ліги?  
- Найголовніше - це допомагати команді і показувати хорошу гру, а там побачимо.

Прес-служба Асоціації футзалу України

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: