Віталій Романюк: "Доля Ниви залежить від політичної ситуації в Україні"

26 лютого 09:36
Переглядів: 430
Полтава - Нива - 1:2

Гравці футбольної тернопільської Ниви виступають за різні команди на Меморіалі Ернеста Юста та шукають для себе нові команди.

За словами відомого львівського футболіста Віталія Романюка, екс-гравця ФК Львів, у Ниві так і не виплатили гравцям зарплати та преміальні і клуб фактично розвалюється. Про це та інше Віталій Романюк.

— Віталію, чому стільки гравців Ниви виступають за команду Стандарт Артасів на Меморіалі Ернеста Юста?

— Підтримуємо спортивну форму. Знайомі запросили нас до команди, і ми тут граємо абсолютно безкоштовно. Турнір хороший, тому нам цікаво.

— Наскільки довго гравці Ниви виступатимуть на цьому турнірі?

— Важко сказати. Якщо я буду вдома, то буду грати. Якщо остаточно вирішиться моє працевлаштування то, швидше за все, поїду зі Львова.

— Яка ситуація в Ниві?

— Ситуація не змінилася. На днях збиралися з хлопцями і хотіли взнати яка ситуація далі. Взнали ще раз, що вона дуже складна. Наразі невідомо чи гратиме Нива далі. Внесок за участь команди в Першій лізі заплачений, а доля команди залежить від політичної ситуації в Україні. Нам дали так зрозуміти.

— Чи дали гравцям статус вільних агентів?

— Ще ні. У людей довгострокові контракти з клубом, і, можливо, саме тому вільних агентів ще не дають.

— Чи шукаєш для себе нову команду?

— Так. Їздив на збори з Титаном з Армянська. Усе наразі на стадії перемовин. Є ще тут деякі варіанти, тому не хочеться поспішати, а визначитися з командою остаточно. Загалом, гравцями Ниви цікавляться агенти, клуби. Команда у нас була хорошою. Якщо людина хоче забезпечити себе та свою сім’ю, то вона однозначно буде шукати краще місце роботи, а не жити обіцянками. Три дні тому ми додзвонилися до губернатора Тернополя, однак це нічого не дало.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: