Віталій Соловей – найкращий спортсмен Івано-Франківська в січні

12 лютого 13:20
Переглядів: 83
Соловей

У суботу, 10 лютого, завершилось голосування за найкращого спортсмена міста Івано-Франківська у січні.

До числа номінантів за підсумками виступів у січні увійшло три кандидати. Зокрема, це Станіслав Сеник, який у минулому місяці виборов срібло Командного чемпіонату України з легкої атлетики (м. Суми) в бігу на дистанції 800 м., Віталій Соловей, котрий в січні став переможцем кубку Європи з кікбоксингу ВАКО (Італія) та бронзовим призером Міжнародного турніру з таеквон-до «Dutch Open» (Нідерланди) та тенісистка Діана Ходан, яка минулого місяця стала фіналісткою юнацького турніру ITF другої категорії DKS ITF Juniors (Калькута, Індія) та фіналісткою юнацького турніру серії ITF V категорії (Чандігарх, Індія).

Голосування тривало впродовж 10 днів. Мешканці мали нагоду проголосувати на сайті Galka.if.ua на сторінці Департаменту молодіжної політики та спорту в соціальній мережі facebook, а також своїм голосування визначали переможців і колегія відділу спорту при Департаменті молодіжної політики та спорту. Переможець отримував по 3 бали за кожне голосування (максимальна сума – 9 балів), друге місце по два бали, а третє місце – 1 бал. Зазначимо, що до голосування долучились і мешканці іноземних країн – зокрема, жителі Польщі, Латвії, Німеччини, Ізраїлю, Франції та США.

За підсумками голосування спортсмени розташувались наступним чином:
1 місце – Віталій Соловей – 9 балів.
2 місце – Станіслав Сеник – 6 балів.
3 місце – Діана Ходан – 3 бали.

Переможець у номінації «Найкращий спортсмен місяця» буде нагороджений наступного тижня та отримає цінні подарунки від організаторів та партнерів проекту – інтернет-компанії «U-Team» та V.I.P. стоматології.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: