Вітання добрим людям!

19 грудня 07:09
Переглядів: 155
Св. Миколай

Щиро вітаємо усіх керівників, тренерів, спортсменів і багаточисельну групу любителів спорту, але найбільше наше молоде покоління, яке поки що у спортивних школах марить і мріє про особисті спортивні рекорди та золоті медалі, з найсвітлішим і найрадіснішим святом усього християнського люду - Днем Святого Миколая!

Саме з приходом цього свята кожен із нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому.

Ми не знаємо, наскільки Ви були чемні, але ми впевнені, що Святий Миколай не обмине Вашої подушки зі своїми подарунками.

Це Він добрий Святий своєю невидимою рукою здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Адже це свято віри, світла і добра. Тож подаруймо своє тепло і увагу тим, кого обділила доля. Нині кожен українець з радістю очікує на своє свято, як на заході так і на сході, півдні та півночі.

Тож нехай Святий Миколай принесе щастя у Ваші сім’ї, благополуччя і мир нашій рідній Україні.

Зі свого боку ми сердечно вітаємо людей доброї волі та бажаємо усім Вам, шановні Друзі, здоров’я, добра та великої духовної благодаті.

Сподіваємося, що Святий Миколай зробить Ваше життя кращим і веселішим, а спортивні досягнення вищими і чемпіонськими!

З повагою, колектив «Галичини спортивної»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: