Вітаємо Володимира Веніаміновича Зверева із семи десятиріччям!

05 січня 11:05
Переглядів: 113
ДН

У понад столітню історію львівського водного поло вписано чимало славних сторінок, творцями яких були спортовці та їх тренери. Ваговий внесок зробив і наш нинішній ювіляр, у колекції якого звання «Майстра спорту СРСР» і «Заслужений тренер України». Він з 1968 по 1972 був одним з кращих гравців і капітаном львівського «Динамо», яке часто не мало собі рівних в Україні та Союзі.

По завершенні чинної кар’єри, ветеран перейшов на тренерську роботу. На педагогічній ниві пан Володимир трудився наступні 30 років у ДЮСШ №3 міста Львова, яка неодноразово визначалась кращою в Україні.

Його тренерську працю увінчало майже два десятки вихованців, у яких на лацканах піджаків красуються значки «Майстер спорту». Найвідоміші з них – Юрій Сидорович та Сергій Харін.

Зараз пан Володимир на заслуженому відпочинку, але кожної миті готовий поспішити із порадою, а то й допомогою молодшим колегам-динамівцям. Теперішній злет львівських ватерполістів тісно переплітається з іменем Володимира Веніаміновича. Теперішні успіхи львівського водного поло це своєрідний плід успішної роботи наставника-ювіляра.

Сьогодні ж, 5 січня, ми поздоровляємо Зверева Володимира із поважним святковим днем народження і бажаємо, першочергово, міцного здоров’я та радості у житті від улюбленого спорту.

З повагою та щирими побажаннями, колектив «Галичини спортивної»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: