Вітаємо з Днем футболу!

10 грудня 15:30
Переглядів: 184
Футбол

Сьогодні, 10 грудня, – всесвітній День футболу (World Football Day), найпопулярнішої спортивної забави серед дітей і серед ветеранів. Адже у копаний м’яч грають усі, кому не ліньки, навіть ті, кому лікарі рекомендують спокій.

Футбол для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль і зміст життя. До того ж на цій грі, не зважаючи на прописні правила «розуміються» всі та кожен по-своєму.

З історичного погляду про гру в м’яча ногами перші факти знайдено на китайській землі, які датовані другим тисячоліттям до нашої ери під назвою «Цу Чю», що перекладається - штовхати м’яча. Щоправда першість у цьому виді спорту приписують собі чимало народів світу. Але фактичної ваги цій грі надали британці, які першими впорядкували правили і даний «портрет» внесли до відповідної «рамки».

Ми ж зі свого боку раді кожній футбольній новині. А з нагоди свята бажаємо чистоти та чесності кожному, хто бодай доторкається до м’яча. Суддям справедливості, керівникам розумних рішень, тренерам чіткості, воротарям пташиних і вдалих польотів, захисникам, як Бог велів, надійності та непоступливості, півзахисникам точних передач, нападникам результативних ударів і нарешті вболівальникам великої радості, але усім разом колектив «Галичини спортивної» бажає здоров’я і миру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: