Віце-президент Федерації шахів України: "Навіть коли залишається одна партія, шанси завжди є"

11 березня 21:30
Переглядів: 192
Шахи

Сьогодні в Палаці Потоцьких триває сьома партія за шахову корону. Переглянути трансляцію завітав віце-президент Федерації шахів України Юрій Гнип.

Юрій Гнип, від імені усіх шахістів України, висловив подяку місцевій владі, дирекції турніру, місцевій Федерації шахів, а також робочій групі за чудову організацію шахового турніру.

«І хочу окремо звернутися до усієї львівської громади та шахової спільноти, яка перетворила це чудове місто, яке вважається шаховою столицею України, на місце шахової лихоманки», - висловив подяку Юрій Гнип.

Також почесний гість розповів про шахову складову матчу.

«Щодо спортивного боку. Ніхто не вважав, що матч буде дуже легким для Марічки. Звичайно, китаянка вже перемогла в двох аналогічних матчах, в неї набагато вищі рейтинги, набагато більше досвіду. Ми очікували на боротьбу, і в деякі моменти ми бачили, що Марічка здатна на це, тобто віри ще не втрачаємо. Будемо спостерігати за цим матчем, вірити в нашу спортсменку. Бажаємо Марічці успіху. Навіть коли залишається одна партія, шанси завжди є», – додав він.

Нагадаємо, сьому партію Чемпіонату світу з шахів серед жінок відкрили два ректори львівських вишів – Володимир Мельник та Юрій Бобало.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: