Віце-президент ФФУ: "Футбольна громадськість хоче знати правду"

14 березня 00:07
Переглядів: 423
Мариновський

Віце-президент ФФУ, президент федерації футболу Тернопільщини Володимир Мариновський готовий "хоч завтра" подати у відставку, якщо в підконтрольній йому обласної федерації будуть знайдені порушення.

"Питання щодо діяльності Анатолія Конькова, безумовно, найактуальніший на сьогоднішньому засіданні виконкому. Футбольна громадськість хоче знати правду. Моя думка, як і думка представників федерації футболу Тернопільської області тут однозначна - якщо факти щодо зловживань та нецільового використання коштів підтвердяться, президент ФФУ має подати у відставку. Якщо в результаті аудиту ніяких порушень не буде виявлено, доведеться вибачитися".

"Сумніваюся чи в достовірності документів, які продемонстровані в інтернеті? 50 на 50".

Я готовий при необхідності сьогодні сказати: їдьте в Тернопіль, опечатуйте федерацію, перевіряйте, що є. Якщо будуть хоч найменші порушення, готовий хоч завтра подати у відставку. Це буде чесно і правильно".

"Якщо знайшовся в країні президент, прем'єр, голова Верховної Ради, то й на федерацію футболу знайдеться людина, яка буде працювати, принаймні, не гірше. Уже не буде такого, що просто привели сюди і поставили. Кожен делегат буде мати свою думку і рішення буде прийнято правильне", - сказав Мариновський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: