Віце-президент ФФУ: "У новому чемпіонаті України візьмуть участь 14 команд"

13 червня 22:05
Переглядів: 156
премєр ліга

Перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко розповів про підготовку до старту сезону 2015/16. 

"Ми сподіваємося, що участь у новому чемпіонаті України, як і планувалося, візьмуть 14 команд. Останні робочі зустрічі з їх представниками та Прем'єр-лігою показують, що ці надії небезпідставні, хоча, з іншого боку, питання залишаються. Насамперед йдеться про готовність клубів до впровадження принципів фінансового фейр-плей та ліквідації заборгованості, яка тільки по внутрішньоукраїнських платежах сягає близько 3,5 мільйонів гривень. Погодьтеся, сума чимала, значною мірою покривається поки за рахунок ФФУ.

Головне, ми бачимо бажання самих клубів вирішувати існуючі проблеми і готовність зробити це в обумовлені терміни. Вони зобов'язалися розрахуватися з боргами до 31 грудня 2015 року, що є цілком вирішуваним завданням.

Як ви знаєте, велика частина клубів Прем'єр-ліги вже пройшла атестацію на наступний сезон, на шляху до того ще група її учасників. Плюс "Говерла", засновники якої також бачать шляхи для нормалізації ситуації.

За великим рахунком, поки у нас немає визначеності по донецькому "Металургу", який, як ми знаємо з ЗМІ, має намір об'єднатися з дніпродзержинською "Сталлю". Але предметніше говорити на цю тему можна буде, коли ми отримаємо відповідні документи.

Думаю, що багато що проясниться до 17 червня, коли пройдуть загальні збори клубів Прем'єр-ліги, де також має бути визначено і формат наступного сезону", - розповів функціонер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: