Віце-президент Прикарпаття Дем'янчук вимагає вибачень від Вацка і "Великого футболу" за "неетичну поведінку в ефірі"

27 вересня 12:19
Переглядів: 160
ДЕМ’ЯНЧУК

Офіційний сайт клубу з Івано-Франківська називає Віктора Вацка "одіозним коментатором" після його висловлювань щодо скандального матчу Кубка України Прикарпаття – Карпати.

"Глибоко обурений неетичною поведінкою ведучого програми "Великий футбол" Віктора Вацка під час ефіру на каналі Футбол від 24.09.2017 року.

Цей пан, який донедавна був працівником ФК Карпати, неодноразово (в даній програмі та раніше через соц. мережі) намагався невдало жартувати над тілобудовою гравців Івано-Франківського клубу, порушуючи цим самим елементарні норми етики та моралі представника ЗМІ.

Більше того, Вацко у своєму спічі, використовуючи службове положення журналіста, намагається перекласти вину за порушення правил громадського порядку з боку фанатів ФК Карпати на Івано-Франківський футбольний клуб. Це звичайно ж, повний абсурд, але частина глядачів, які не до цього не володіли ситуацією, можуть отримати хибне враження, що така ситуація справді відповідає дійсності.

Насправді ж футбольний клуб Прикарпаття може нести відповідальність лише за дії Івано-Франківських вболівальників. Вся відповідальність за неадекватну поведінку організованої групи фанатів Карпат, для якої, до речі, керівництво львів'ян офіційно замовило 600 квитків, лежить саме на львівському клубі.

До слова, сам "Великий Футбол", на відміну від того ж "ПроФутболу", навіть не спромігся відправити свою знімальну групу на Велике Галицьке Дербі, а у своєму сюжеті використовує аматорське відео зі стадіону "Рух". Закінчується ж цей сюжет геніальною фразою: "В матчі Прикарпаття – Карпати не було футболу" від ще одного "Великого професіонала пера і мікрофона" Олександра Денисова.

Дані факти глибоко обурюють та свідчать про ставлення цього телеканалу, який, як відомо належить одіозному олігарху Ринату Ахметову, до однієї з найбільш патріотичних команд України – Івано-Франківського Прикарпаття.

Рішення по тому, хто винен у подіях в Івано-Франківську, може винести лише орган футбольного правосуддя – КДК ФФУ, а не два заангажованих журналісти, один з яких був (а можливо, і досі є) працівником ФК Карпати, а інший вважає, що футболу у Великому Галицькому Дербі, яке відвідало 9 860 глядачів, взагалі не було.

Тому вимагаю від Віктора Вацка та програми "Великий футбол" публічних вибачень, на адресу МФК Прикарпаття за необ'єктивну, однобоку та заангажовану подачу інформації стосовно порушення львівськими ультрас правил поведінки на стадіоні під час матчу Кубку України з футболу Прикарпаття – Карпати", – цитує офіційний сайт Прикарпаття Олександра Дем'янчука.

Карпати сенсаційно вилетіли з Кубка України, поступившись Прикарпаттю. Фанат Карпат вдарив Федецького в обличчя під час матчу. Після гри уболівальники зупинили автобус Карпат поблизу Львова, а на допомогу футболістам приїхав спецназ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: