Військовий футзал: жага до перемоги

29 січня 13:00
Переглядів: 263
Футзал

У Львові, на базі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України завершився турнір з міні-футболу серед восьми команд органів військового управління. Впродовж двох місяців футзальними баталіями жили військові колективи та особовий склад  військових установ і організацій, що функціонують на теренах Західного регіону.

Відтак після напружених групових матчів у півфіналі зійшлися команди військової прокуратури та прикордонників (рахунок   3:2), територіального квартирно-експлуатаційного управління – територіального управління Військової служби правопорядку (рахунок   1:5). Отож за результатами проведених двобоїв у фіналі зустрілися команди військових юристів та правоохоронців.  Під час напруженого та драматичного матчу перемогу  вибороли військові правоохоронці на чолі з капітаном команди Олексієм Адамчуком.

Як зазначив підполковник Федір Федчик, начальник команди, до складу якої входили офіцери та військовослужбовці військової служби за контрактом, ідея турніру полягала у пропагуванні здорового способу життя серед особового складу органів військового управління гарнізону. За словами офіцера, справжній спортивний характер і жагу до перемоги продемонстрували усі представники команди, а серед кращих – польові гравці Володимир Максимек, Олег Мазур, Василь Биць, Віталій Вовк, Любомир Партак та голкіпер Ілля Андрушко.
Переможців турніру з міні-футболу серед команд органів військового управління було нагороджено символічним «Кубком переможців» та пам’ятними медалями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: