"Віза-Вторма" (Івано-Франківськ): об'єднатися, щоб стати сильнішими

01 грудня 08:47
Переглядів: 183
Футзал мяч

Івано-Франківськ переживає справжній футзальний бум. І не тільки завдяки команді «Ураган»! Багато всього цікавого відбувається і в аматорських змаганнях. Про одну з команд, яка вирішила розвиватися і заявилася на Кубок України, розповість нам її представник, Володимир Перепічка:

- Розкажіть трохи про походження команди, як зібралися?

- Спочатку це були дві команди. Наша команда грала на область, років три тому почали брати участь у змаганнях. А Віза п'ять років тому вперше зіграла на чемпіонат області. Ми грали просто в своє задоволення. Тоді ще команда не мала хороших футболістів, зайняли, здається, 16 місце. А потім, на наступний рік, нам запропонували об'єднатися.

- Хто став ініціатором об'єднання команд?

- Була команда Віза, фінансував її Іваник Ігор Михайлович, директор клубу. Ось керівництво обох клубів і вирішили об'єднати зусилля і підняти рівень команди таким чином.

- Чи зберігся основний склад після злиття команд?

- У команду відразу набрали нових футболістів. З першого складу спочатку, в першому колі, зіграло чоловік п'ять-шість, потім залишилося всього двоє. А коли вийшли на вищу лігу, то в команді залишилися з нашої команди буквально людини 3-4, і зараз, фактично, з тієї команди немає нікого. Команда оновилася, добрали тих футболістів, які можуть вирішувати серйозні завдання.

- Чи багато що змінилося у футзалі за останні сезони на Івано-Франківщині?

- Зараз рівень футзалу трохи впав, знизився загальний рівень команд. Два роки тому у нас був сильний чемпіонат області. Участь брали десять команд, з них сім могли відібрати очки одна в іншої, була серйозна конкуренція. Зараз же багато команд не дотягують до рівня лідерів. Але нічого, граємо. Ось заявилися на Кубок України, хочемо показати себе там найкращим чином.

- Які цілі Ви ставите на сезон?

- Перше місце в області, перемога в Кубку України. Клуб ставить перед собою тільки максимальні цілі, що допомагає нам удосконалювати командний рівень гри.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: