ВК "Барком-Кажани" зіграє повторний матч плей-оф з "Фаворитом"

27 березня 13:49
Переглядів: 398
барком

Завтра, 28 березня, львівський волейбольний клуб  «Барком-Кажани» проведе другий матч серії плей-оф Суперліги. Львівські волейболісти повторно зіграють з  СК «Фаворит»  (Лубни), щоправда цього разу матч відбудеться на виїзді – у місті Полтава, у спорткомплексі ПЗМС.

Команда  «Барком-Кажани»  тренувалася достатньо для того, щоб показати хороші результати на спортивному майданчику,  - кажуть тренери. «Основне наше завдання – грати у волейбол… До гри готувались як і до всіх попередніх – наполегливо і насичено. Тому під час матчу треба зробити хоча б те, що ми вміємо. Якщо хлопцям вдасться – то це дуже важливо. Адже у кожного своя позиція, свої дії. Тому завдання – щоб гравці на своїх позиціях робили те, що вміють», - підкреслив головний тренер ВК «Барком-Кажани» Віктор Михальчук.

За його словами, тренери намагались не перенавантажувати гравців перш за все психологічно. «Ми зробили все, надіємось, що хлопці психологічно готові до гри і покажуть достойний результат», - наголосив Віктор Михальчук.

Нагадаємо, під час першого  матчу серіїплей-оф, якийвідбувся у Львові, львівські «Кажани», з рахунком 3:2,  обігралилідераЧемпіонатуУкраїни з волейболу середчоловічих команд Суперліни -  СК «Фаворит».

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: