ВК "Нафтохімік" виступатиме в першій лізі чемпіонату Прикарпаття

26 листопада 16:59
Переглядів: 171
волейбол

У сезоні 2014-2015 рр. ВК "Нафтохімік" (Калуш) виступатиме не у вищій, а першій лізі чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд. Рішення позмагатися у нижчому за класом обласному турнірі, в якому не беруть участь юнацькі склади волейбольних клубів, було ухвалено спільно з головним спонсором калуської команди – ТОВ "Карпатнафтохім".

Загалом у першій лізі чемпіонату області з волейболу сезону 2014-2015 рр. виявили бажання поборотися за нагороди 11 волейбольних клубів. Крім калуського "Нафтохіміка", в обласних волейбольних змаганнях цього рангу братимуть участь п’ять команд міста Івано-Франківська – "Університет", "НТУНГ", "Медик", "Обрій" і "Каменяр", а також п’ять колективів з різних районів Івано-Франківщини – "Водолій-Вікняки" (с. Вікняки), "Колос" (с. Марківці), "Кутище" (с. Кутище), "Підвербці (с. Підвербці) і ВК "Заболотів" (смт. Заболотів).

На першому етапі чемпіонату заплановано проведення матчів в чотирьох турах за одноколовою системою. Команди, які за підсумками десяти ігор посядуть в турнірній таблиці 1-4 місця, отримають право продовжити змагання у фінальній частині змагань, яка складатиметься з двох турів. Вони й розіграють між собою звання чемпіона області з волейболу серед чоловічих клубів першої ліги.

Матчі першого туру першолігового чемпіонату області з волейболу пройдуть 29 і 30 листопада в Івано-Франківську та Тлумачі. ВК "Нафтохімік" свої стартові поєдинки турніру зіграє в обласному центрі. В спортзалі Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника він 29 листопада мірятиметься силами з командами "Медик" і "Водолій-Вікняни", а наступного дня зустрінеться з ВК "Університет".

На волейбольному майданчику цього вузу також в ці дні відбудуться такі матчі:

"Водолій-Вікняни" – ВК "Заболотів",

ВК "Університет" – "Обрій",

ВК "Заболотів" – ВК "Університет",

"Медик" – "Обрій",

"Водолій-Вікняни" – "Медик",

"Обрій" – ВК "Заболотів".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: