Влада готова допомогти "Ниві", але…

26 липня 21:43
Переглядів: 331
нива

Минулого тижня ми писали, про марш фанатів місцевого футбольного клубу до приміщення ОДА та їхню зустріч з Олегом Сиротюком. Деякі деталі розмови сталі відомі значно пізніше.

Керівництво Ниви за підтримки фанатів намагалося переконати обласного голову Олега Сиротюка звернути увагу на жалюгідний стан колективу. Вимог було два – збереження команди і необхідне фінансування. Відповідь чиновника виявилася холодним душем для нивівців. Пан Сиротюк наголосив, що Нива — приватний клуб і виставив ряд вимог задля його збереження. Щоб отримати підтримку від влади власник ФК повинен відмовитися від клубу, його бренду і погасити всі борги. Влада готова наповнити Ниву новим життям. Формування головної команди області має відбуватися з низів — дитячої та юнацької футбольних шкіл, залучаючи місцевих футболістів-аматорів.

На сьогодні розглядається модель створення громадської організації , куди б увійшли як фізичні, так і юридичні особи, а також члени фан-клубу. Саме вони, а також прості вболівальники через накопичувальний рахунок в інтернеті мають долучитися до фінансування команди, — заявили в ОДА.

Так керівник обладміністрації витончено помстився своєму екс-колезі по Пласту і попереднику Петру Гочу, який має певне відношення до клубу. Пан Сиротюк прозоро натякнув, що має інших спонсорів для команди. Вони готові взяти її в управління, але абсолютно безкоштовно. На думку обізнаних людей таким спонсором міг би стати близький до губернатора бізнесмен Євген Степанов, якому не терпиться позмагатися з заклятим другом Сергієм Надалом не тільки через підконтрольних "активістів", а й на футбольному полі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: