Влада обікрала івано-франківських екстрималів

11 серпня 19:26
Переглядів: 231
скейтпарк

У понеділок площа перед адмінбудинком на Грушевського перетворилася на суцільний скейт-парк - десятки підлітків та старшої молоді ганяли на дошках з колесами, велосипедисти ефектно стрибали з підвищень, діти на самокатах змагалися у майстерності трюків, вистачало й екстрималів на роликах.

А все тому, що на вихідних комунальники розібрали спеціальні споруди для відчайдухів, які вже кілька років стояли поблизу міського озера. Мовляв на рампи, трапеції та інші споруди скаржилися люди - заважають відпочивати, і несуть у собі небезпеку. Тому обурена молодь вирішила - раз їх женуть з віддаленого від активного життя озера, будуть тепер займатися на площі перед ОДА.

Один з активістів, скейтер Назар розповів: "мало того, що влада демонтувала споруди, які сама ж закупила - комунальники забрали тумби і рейки, які ми звели тут за свій кошт. Фактично нас обікрали."

Без уваги новостворений скейт-парк довго не залишився. Спершу екстрималів намагалися вгамувати охоронці, потім і пішоходи - декотрих з них хлопці зачіпали на шаленій швидкості.

А пізніше на зустріч запросив навіть міський голова. Віктор Анушкевичус повідомив - на відчайдухів, котрі каталися на спорудах біля озера, й справді скаржилися мешканці міста. Однак до демонтажу скейт-парку директор парку Володимир Ротару вдався самовільно. Тож він писатиме письмову пояснюючу, та понесе дисциплінарну відповідальність. Тож чиновники готові повернути елементи для трюків. Та їх потрібно розташувати таким чином, аби вони несли менше загрози для перехожих.

Та екстрималів такий результат зустрічі повністю не задовільнив. Вони вимагають, аби скейт-парк нарешті побудували у визначеному місці - поблизу "Парк Готелю". Мова про це йде вже кілька років. Тож молодь знову кататиметься під Білим Домом і у вівторок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: