Владислав Гельзін: "Карпати" не хочуть догравати матч. Ми змушені звернутися в КДК"

05 грудня 21:17
Переглядів: 174
карпати олімпік швед

Президент Олімпіка Владислав Гельзін розповів, що його клуб звернеться в КДК ФФУ з метою не допустити перегравання матчу проти Карпат у наступному році.

"Ми змушені звернутися в КДК ФФУ. Карпати не змогли забезпечити умови для догравання матчу. Ми запропонували їм зіграти або в середу, або в четвер у Києві на стадіоні імені Лобановського. Але львів'яни відповіли відмовою.

Коли нам тепер грати цей матч? Навесні наступного року? За зимову паузу у нас може змінитися склад, а задіяти в дограванні інших футболістів за Регламентом не зможемо ні ми, ні Карпати. Ким ми будемо матч догравати? Виходить, що ми зараз вперлися в стіну. Ми не хочемо звертатися в КДК, хочемо вирішити долю матчу на футбольному полі. Але Карпати того ж не хочуть.

Як сказав мені Володимир Генінсон, якби Карпати погодилися з нашою пропозицією про догравання матчу в Києві, то їх матч наступного туру був би зміщений. На тиждень, а то і на понеділок, щоб львів'янам було комфортно повернутися до Львова і мати час на відновлення і підготовку до наступного матчу. Виходить, Карпатам пішли назустріч всі. Ми ж вирішили б питання з орендою стадіону ім. Лобановського, а УПЛ – скоригувала календар. Однак Карпати йти нікому назустріч не захотіли.

Однак я не можу зрозуміти небажання Карпат дограти матч. Погода завадила провести другий тайм на полі стадіону Україна, але у Карпат адже є запасний стадіон  Арена Львів. Вона повинна бути готова до проведення матчів. Можна було один тайм провести на ньому вже в понеділок. Але Карпати цього не захотіли.

Рік тому, коли через мороз в Сумах не відбулася наша гра з тими ж Карпатами, ми їм всі витрати повністю компенсували. Я довіряю Олегу Смалійчуку. Він пообіцяв всі наші витрати по перебуванню у Львові компенсувати, значить, вони і будуть компенсовані. В цьому я не бачу ніяких проблем. Але поки ми ніяких рахунків Карпатам не висували, тому і компенсації ще не було",  сказав Гельзін в інтерв'ю.

Нагадаємо, що матч 18 туру УПЛ Карпати Олімпік зупинили через сильний снігопад. На той момент у грі була перерва, а рахунок на табло – 1:1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: