Владислав Гельзін: "Нехай УПЛ розбирається, чому Карпати не включили підігрів"

04 грудня 20:40
Переглядів: 100
Олімпік карпати

Президент "Олімпіка" Владислав Гельзін в ефірі "Великого Футболу" розповів про ситуацію з недограним матчем проти "Карпат".

"Після того як не відбувся другий тайм, на нас вийшли представники федерації Львівської області. Карпати запропонували нам переграти матч 4 грудня. Ми оперативно знайшли готель, поселили команду. Хлопці вже повечеряли.

Особисто Смалійчук дав побажання нашому спортивному директору Олексію Антонову, що відбудеться матч в понеділок.

Через якийсь час починають надходити дзвінки, кажуть, що матч не відбудеться, оскільки "Карпати" не зможуть підготувати поле. Представники "Карпат" стверджували, що через прогноз погоди поле не вдасться підготувати, і пропонували штучне поле для тренувань. Воно було зі снігом, приблизно таке, яким воно було на матчі.

Ми пішли на зустріч "Карпатам", щоб матч зіграти в понеділок. Через кілька годин "Карпати" сказали, що не можуть гарантувати, що поле буде готове. Ми залишаємося в готелі, але перебуваємо в підвішеному стані. Ми отримали відповідь, лист від УПЛ про те, що матч не відбудеться.

Коли матч відбудеться? - У відповіді УПЛ немає інформації про це.

Ми пропустимо тренування, в результаті ми не розуміємо, що відбувається. Будемо наполягати на тому, нехай розбирається УПЛ, чому не включений підігрів і для чого він є, що його не включали. Ми насправді робили все і відразу відгукнулися на пропозицію "Карпат", але стався негатив", - сказав Гельзін.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: