Владислав Коцибан здобув чотири медалі на відкритому чемпіонаті з плавання

17 лютого 23:05
Переглядів: 158
плавання

Вихованець Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» Владислав Коцибан (тренер Богдан Смеречинський) здобув чотири медалі на відкритому чемпіонаті області з плавання та турнірі пам’яті ветеранів Афганістану Прикарпаття.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK з посиланням на завідувача відділом інформзабезпечення виконавчого комітету Трускавецької міськради Миколу Гука.

За словами посадовця, Владислав виборов перші місця на дистанціях 100 м та 200 м вільним стилем і двічі став срібним призером – на дистанціях 50 м вільним стилем та 200 м у комплексному плаванні.

Змагання проходили у плавальному басейні Івано-Франківського коледжу фізичного виховання завершився. У них взяли участь всі спортивні школи Івано-Франківщини, а також спортсмени Львова, Тернополя та Трускавця.