Владислав ЛАЗАРЧУК: "Попрацюємо над реалізацією контратак"

16 жовтня 14:25
Переглядів: 184
Владислав ЛАЗАРЧУК

Головний тренер ВК «Барком-Кажани» Владислав ЛАЗАРЧУК поділився враженнями після 1-го етапу чемпіонату України.

- Як оцінюєте виступ команди на 1-м етапі?

- Позитивно. Сподобалося, що хлопці були налаштовані по-бойовому, було налаштовані на максимальний результат.  І турнірний показник порадував.

- Яка гра команди вас порадувала?

- Перший матч чемпіонату – з «Хімпромом». Хлопці вийшли заряджені, у грі виходило чимало речей, які відпрацьовувалися в підготовці.  Ми добре попрацювали на блоці, якісно подавали, впоралися з прийомом та й в нападі, за статистикою, переграли сумчан.

- Яка гра команди т залишила негативні враження?

- За матч з «Вінницею» не можу нічого сказати - тут беру відповідальність на себе, адже тут я крутив складом. Тому в негативному плані я би виділив матч із «Фаворитом». В ньому кольори команди захищали гравці другої «шістки» - хотілося б бачити від них більшої віддачі та більшої впевненості в діях.

- Трійка кращих гравців за підсумками 1-го етапу?

- Перше місце – Ян Єрещенко завдяки своїй загальній грі,  друге – Дмитро Міщук, який запам’ятався роботою на блоці, третє – Володимир Тевкун залишив добре враження грою в нападі.

- Які висновки зробили після проведених матчів?

- Ми детально розберемо матчі в Харкові і звернемо увагу волейболістів на реалізацію контратаки. Над цим власне і попрацюємо на тренуваннях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: