Владислав ЛАЗАРЧУК: "У другий день нам не вистачило емоцій та атаки"

11 лютого 15:50
Переглядів: 164
ЛАЗАРЧУК

Головний тренер ВК «Барком-Кажани» Владислав ЛАЗАРЧУК поділився враженнями про матчі команди у Вінниці в рамках 11-го туру Суперліги, де львів’яни обмінялися перемогами з однаковим рахунком 3:1 з місцевим колективом. 

- В перший день достатньо успішно зіграли на блоці, відповідно і догравань було чимало добито. І результат відповідний. У другий день, складно сказати – поки що не бачив статистики, але, скоріш за все, більш вдало зіграли догравальники суперника. Крім того, у другий день не вистачило емоцій, адже хлопці максимально виклалися у першому матчі. Не фізично, а саме психологічно в цьому матчі вони виглядали блякло. Хоча можливості добитися позитивного результату були. Програючи 1:2, ми добре розпочали четверту партію, але наприкінці втратили перевагу.

- Чого не вистачило на цьому відрізку, щоб перевести гру на тай-брейк?

- Атаки. Навіть при відмінному прийомі не змогли знятися ані з країв, ані з третьої зони, як в зйомі, так і в дограванні. Як і говорив напередодні туру, боротьба йшла на сітці. Крім того, незважаючи на те, що ми намагалися запустити добру подачу, ризиковали, вінницька команда справлялася з прийомом.

- Після таких результатів у Вінниці як ви оцінюєте шанси «Баркому» на продовження боротьби на потрапляння у «четвірку»?

- Наскільки я знаю, якійсь теоретичні шанси у нас є. Все залежить від того, як ми зіграємо з «Юракадемією». Нажаль, в цій ситуації ми залежимо від ігор «юристів» з «Вінницею». Якщо вінницькі волейболісти візьмуть очки в Харкові, то й у нас залишаться шанси, але тільки в тому випадку, якщо ми візьмемо максимум в стикових матчах з нашим головним конкурентом. Для нас зараз кожний матч, як останній.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: