Владислав Леванідов: "ФК "Тернопіль" дуже непростий суперник"

24 серпня 21:15
Переглядів: 226
леванідов

Після кубкового мачту з ФК Тернопіль, де Олександрія перемогла в серії післяматчевих пенальті 3:4, вдалось поспілкуватись з одним із героїв матчу — Владиславом Леванідовим.

— Владиславе, твої перші враження від матчу?

— Як і очікувалось, це була дуже тяжка гра. ФК Тернопіль дуже непростий суперник, але ми змогли здобути перемогу.

— Вже перша атака господарів завершилась взяттям твоїх воріт. Що не вистачило, щоб дотянутись до м'яча?

— Справа в тім, що гравець тернопільської команди і не пробив чітко по воротах. Він маківкою черкнув м'яча, який прискоривши свою швидкість полетів прямо в кут. Я випригнув за ним, але не встиг дотянутись.

— Після цього, відветро кажучи, в нашому карному майданчику декілька разів була "справжня пожежа" і ти виконав декілька дуже ефектних сейвів

. — Так, і в першому, і в другому таймі були дуже небезпечні епізоди, де в мене було небагато шансів врятувати ворота, але за рахунок правильної позиції я зумів ліквідувати загрозу. Та і фортуна того вечора мені допомагала. То поперечина, то стійка, то суперник з трьох метрів не влучив по м'ячу.

— Післяматчеві пенальті. Що скажеш з приводу цієї лотереї?

— Я сподівався, що наші хлопці зможуть стовідсотково використати свої шанси. Що до себе, то я знав, що відіб'ю пенальті. Хоча б один, але зможу. Так і трапилось — я один відбив, і одного разу суперник пробив "в молоко", чого і вистачило для перемоги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: