Владислав ПОДОЛЯН: "Будемо намагатися покращити свої виступи"

12 грудня 07:46
Переглядів: 144
Владислав ПОДОЛЯН

Форвард «Говерли» Владислав Подолян поділився враженнями із клубною прес-службою про останні виступи команди у чемпіонаті Суперліги.

- Насамперед, дай оцінку виступу «Говерли» у першому колі чемпіонату Суперліги?
- Виступ нашої команди я оцінюю як не дуже гарний, якщо можна так сказати. Дещо у нас не виходило, не складалося. Звичайно було й перемоги. Але й вистачало прикрих поразок. Будемо старатися покращити свої виступи.

- Дві поразки у Чекасах та Миколаєві – що завадило команді здобути позитивний результат?
- У Черкасах відбулася втрата концентрації у кінцівці матчу. Можливо й фортуна була не на нашому боці. У Миколаєві ми грали втомленими, адже багато емоцій віддали у поєдинку проти «Мавп». Прикро, але віддали свою гру.

- Як оціниш нинішній підбір гравців у «Говерлі»? Як складається взаємодію з американськими легіонерами?
- Звісно ж спілкуємось, розбираємо ігрові моменти, особливо на тренуваннях. Поза межами майданчика наші стосунки не такі тісні. Взагалі у нас в команді між гравцями досить хороші взаємовідносини. Впевнений, що зовсім скоро це дасть свої результати.

Минулої суботи ти грав проти своєї колишньої команди – «Одеси». Чи була у тебе додаткова мотивація на цей поєдинок?
- Я налаштовувався на поєдинок проти «Одеси», як і на всі решта, тобто тільки перемагати і здобути позитивний результат. Це найважливіше, тим більше зараз, коли «Говерлі» вкрай потрібні перемоги. Для мене немає особливого значення, що це колишня команда чи ще щось. Зараз я гравець «Говерли» і намагаюся максимально допомогти своїй команді.

 - Головний тренер Євген Мурзін сповідує захисник баскетбол. Наскільки тобі близька така модель гри?

- Звісно ж близька. Я позитивно ставлюся до такої ігрової моделі, адже захист – надзвичайно важливий компонент в баскетболі. Як то кажуть: все починається від захисту. Якщо ти не захищається відповідним чином – ти не виграє гру. Такі вже неписані правила баскетболу.

- Як ти себе почуваєш у Івано-Франківську? Все встиг обжитися на Прикарпатті? 
- Насправді мені тут все подобається. Івано-Франківськ – чудове місто, дуже зручне для життя. Я вже обжився тут.

- Твої побажання вболівальникам нашого клубу…
- Побажання можуть бути тільки одні – вболівати за нас, підтримувати і ходити на домашні матчі, незважаючи на наші не дуже добрі результати. У свою чергу ми намагатимемося виправити ситуацію і старатися для кожного, хто активно переживає за «Говерлу».


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: