Водне поло: визначилися дати проведення чемпіонату України серед юнаків

09 грудня 19:03
Переглядів: 125
Водне поло

Виконком Федерації водного поло Львівщини визначив дати проведення юнацьких чемпіонів України, а також кількість команд зі Львова, які братимуть у них участь.

Загалом, на виконкомі Федерації водного поло Львівщини розглядалися такі питання:

-Участь команд зі Львова у юнацьких чемпіонатах України;

-Проведення чемпіонату України серед юнаків у Львові;

-Зміни до регламенту чемпіонату Львівщини серед дітей 2004 року народження;

ЧУ 2004 р.н. Зі Львова виступатиме п’ять команд: ДЮСШ №3-I, ДЮСШ №3-II, ДЮСШ імені Кутенка, «Євроспорт» та «Аквапарк». Чемпіонат пройде в один  тур у Львові. Він запланований на 2-7 червня 2016 року. У чемпіонаті візьме участь 15 команд.

ЧУ 2002 р.н. Зі Львова виступатиме п’ять команд:  ДЮСШ №3-КЗ ЛОР ЛУФК, ДЮСШ №3-ІІ, ДЮСШ імені Кутенка, СОК «Євроспорт» – ЛОР ЛУФК та «Динамо-Леви». Усього у чемпіонаті України гратиме 16 команд. Змагання пройдуть у три тури. Другий тур запланований у Львові (9-13 червня).

ЧУ 2000 р.н. Зі Львова виступатиме дві команди: КЗ ЛОР ЛУФК та ДЮСШ імені Кутенка. Чемпіонат пройде у три тури. У Львові не планується проведення жодного туру.

ЧУ 1998 р.н. Зі Львова виступатиме три команди: ДЮСШ №3, КЗ ЛОР ЛУФК та «Аквапарк». Чемпіонат пройде у три тури. У Львові не планується проведення жодного туру.

Офіційний календар змагань та остаточні дати і міста проведення кожного туру усіх чемпіонатів України серед юнаків буде затверджено найближчим часом.

Офіційний календар змагань та остаточні дати і міста проведення кожного туру усіх чемпіонатів України серед юнаків буде затверджено найближчим часом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: