Водне поло: юнацька збірна України зіграє на турнірі у Словаччині

28 квітня 13:00
Переглядів: 152
Водне поло

Юнацька збірна України з водного поло вирушила на міжнародний турнір до Словаччини. Престижні змагання «Slovakia Cup» відбудеться у Новаках з 29 квітня по 1 травня.

Окрім юнацької збірної України, кістяк якої складають гравці з Львівського училища фізичної культури, Харкова, Одеси, Маіруполя та Дніпропетровська, у турнірі візьмуть участь збірні Німеччини, Франції та Словаччини.

За збірну України виступатимуть львів’яни – Назар Біда, Станіслав Дубелір, Владислав Дулін та Орест Джура. Усі є студентами Львівського училища фізичної культури. Сталіслав Дубелір та Орест Джура є гравцями команди майстрів львівського «Динамо».  

У перший ігровий день, а саме 29 квітня, наша команда зіграє зі збірною Словаччини, 30 квітня – з Францією та Німеччиною, а 1 травня Україна зіграє або у фіналі, або у матчі за третє місце.

Турнір у Словаччині для юнацької збірної України буде важливим етапом підготовки до кваліфікаційних ігор на чемпіонат Європи, що пройде на Мальті з 5 по 8 травня. На Мальті наша команда поміряється силами з збірними Німеччини, Мальти, Болгарії та Словенії. Кращі дві команди зіграють у фінальній частині чемпіонату Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: