Волейбол: "Кажани-2" стартують у другому турі вищої ліги

17 грудня 17:23
Переглядів: 113
Кажани

Волейболісти другої команди львівських «Кажанів» прибули до Чернігова, де завтра, 18 грудня, розпочнуть свої виступи у другому турі чемпіонату України серед команд Вищої ліги. Другий тур відбудеться з 18 по 20 грудня.

За словами головного тренера «Кажанів-2» Владислава Лазарчука, команда успішно добралася до Чернігова, а сьогодні, 17 грудня, уже провела перше тренування у залі, у якому відбуватимуть усі матчі другого туру.

Другій команді «Кажанів» допоможуть і кілька гравців з основного складу команди: Юрій Флюнт, Юрій Бокшан, Олександр Кульбіда. Також за «Кажанів-2» зіграє і Олександр Буздуган, який у цьому сезоні провів не один матч за першу команду. Для Юрій Флюнта матчі вищій лізі повинні стати хорошою практикою перед іграми Кубка України.

Не допоможе «Кажанам-2» Роман Знак. Як відомо, цей гравець грає тепер у чемпіонаті польської другої ліги.

«Якщо відверто, то Роман переріс рівень нашої другої команди, але ще не доріс до основи, - каже Владислав Лазарчук. – У вищій лізі ми йому могли запропонувати наразі лише 12 матчів, а це, погодьтеся, дуже мало. У Польщі у нього ігор буде значно більше і він набереться необхідного досвіду».  

Розклад матчів «Кажанів-2» на другому турі:

18 грудня, 16:00 «Кажани-2» - «Педуніверситет-ШВСМ» (Чернігів)

19 грудня, 11:00 «Кажани-2» - «Новатор» (Хмельницький)

20 грудня, 11:00 «Кажани-2» - «Родничок-Колос» (Новоселиця, Чернівецька обл.)

Турнірна таблиця після 1 туру:

1.«Новатор» - 9 очок

2. «Барком-Кажани-2» - 5 очок

3. «Педуніверситет-ШВСМ» - 3 очки

4. «Родничок-Колос» - 1 очко

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: