Волейбол: переможна хода галицьких команд

22 березня 14:01
Переглядів: 216
волейбол

В середині березня відбувся IX тур Чемпіонату області у вищій лізі. Центральним матчем стала гра між минулорічними переможцями ЧО та об’єднаною командою двох міст Долини та Богородчан.

Традиційно, як і майже кожен тур не пройшов без «п’ятихатки», цього разу між собою її розіграли представники Бурштина та Коломийського району. Більш детальніше і нашому огляді.

Першими на майданчик Галицької ДЮСШ вийшли юнацькі склади команд «Володар» та СК «Прибилів». В цьому сезоні слід відмітити гру обох команд, які з кожною грою додають і претендують на нагороди Чемпіонату. Правда старт першого сету був вкрай не вдалим для гостей, і вже при рахунку 0:3 тренер «прибилівці» був змушений брати перерву. Але якось кардинально вплинути на своїх підопічних йому не вдалось. Завдяки своїм центральним блокуючим, юні галичани з кожним розіграшем набирали впевнено очки 15:7, 20:11. Лишень в кінцівці сету змусили свого тренера та й глядачів в залі трішки понервувати, віддавши пару м’ячів суперникові. Але фортуна все ж таки була прихильніша до господарів 25:22. Друга партія протистояння закінчилась на «більше-менше» 28:26, в якій більш сильнішими були вихованці Євгенія Федорійчука. Хоча вони і лідирували постійно в рахунку 8:4, 14:9, але в кінцівці дещо розслабились і дозволили гостям перевести партію на «більше-менше» - 23:23.

В третьому сеті картина гри практично не змінилась. Галичани були постійно попереду 6:3, 18:14 і знову в кінцівці трішки дали послаблення, але вчасно взята перерва тренером господарів при рахунку 22:20 дозволила все ж таки схилити шальки терезів на свою користь 25:21.-------- В матчі дорослих команд інтрига була лишень в першому сеті. З самого початку «прибилівці» захопили лідерство 8:3 і лідирували до рахунку 21:16, але допустивши пару помилок в нападі дозволили господарям спочатку зрівняти рахунок 23:23, а згодом взагалі програти матч 27:25. В другому сеті господарі каменя на камені не залишили від суперника дозволивши набрати їм 12 виграшних м’ячів. Деморалізовані «прибилівці» не змогли знайти жодних контраргументів і в третій партії матчу. Вкрай невдало відіграв і капітан гостей, який був змушений зіграти на позиції пасуючого, у зв’язку з неприбуттям на гру їх основного розігруючого Бобрика Ігоря, третій сет матчу був також програний з рахунком 25:15.

«Західрембуд» приймав на своєму майданчику гостей з Коломийщини «Прикарпаття». Господарі майданчика також прагнули реабілітуватися за поразку в першому колі, і розпочали це робити з першого сету. Вдалось їм це ой як не легко, лишень на більше-менше 25:23. В наступному сеті гості з Коломийщини до першого десятка були в ролі наздоганяючих 5:8, але потім зуміли переламати хід поєдинку 17:12 і довести справу до логічного завершення 25:18. Третій сет став найзатяжнішим в цій грі і тривав 30 хвилин. Щоправда «коломийчани» постійно були попереду своїх візаві 11:7, але «західрембудівцям» вдалось їх наздогнати 23:24. В цей раз на «більше-менеше» фортуна була на боці гостей 29:27.Четветрий сет пройшов майже під копірку першого, і закінчився з таких же рахунком 25:18. Долю матчу вирішив п’ятий сет. З самого його початку волейболісти з міста енергетиків взяли ініціативу в свої руки і повели в рахунку 4:0. Гості спробували наздогнати, і це їм майже вдалось 6:8. Але надалі господарі завдяки вдалим атакам центральних блокуючих зуміли дотиснути свого суперника, про що і засвідчили цифри на табло 15:11 і 3-2 в матчі.

В матчі юнацьких команд сильнішими виявились минулорічні чемпіони. В трьох партія вони легко розібрались зі своїми візаві, лишень в третьому знадобилось зіграти «тай-брейк» 3-0 ( 25:19, 25:12, 27:25).

У Долині відбулось своєрідне El Clásico, де глядачі побачили хоч і три, але захоплюючі сети цікавої гри. В першому колі «ЛВУМГ» гостював в «залуччан» і переміг з рахунком 3:1, тож гості прагнули більш за все реабілітуватися. Приїхали підтримати минулорічного чемпіона невеличкий десант вболівальників. Не пасли задніх і долинські фанати, які також гаряче і палко підтримували своїх улюбленців. Вже на старті сету гості показали, що приїхали тільки за перемогою 5:2. Господарі в свою чергу відповіли кількома влучними атаками з краю і скоротили рахунок до 8:9. Провал в господарів трапився на екваторі сету, де відставання від суперника спочатку досягло 5 м’ячів - 12:17, а згодом і 9 – 13:22. Фінальний свисток зафіксував перемогу гостей 25:16. Апогеєм всього матчу став другий сет. До першої десятки сету лідирували хлопці з берегів Черемоша 9:7, але згодом завдяки вдалим атакам центральних блокуючих, «газовикам» вдалось зрівняти рахунок в матчі 14:14, а згодом взагалі вийти вперед 21:19. Вчасно зроблена перерва і вдалі дії в захисті лідера залуччан Дмитра Надопти дозволило їм зрівняти рахунок 23:23 і перевести сет на «тай-брейк». В самій грі на «більше-менше» лідер змінювався почергово, спочатку господарі пішли вперед 24:23, далі гості зрівняли рахунок і вийшли вперед 26:25. Фортуна була в цей день більш прихильніша до гостей і фінальну крапку поставив капітан гостей 27:25.

Мабуть трішки втомившись після двох напружених сетів минулорічні Чемпіони віддали старт сету господарям 2:6. Завдяки вдалим подачам все ж того капітана і лідера зуміли зрівнятися в рахунку 11:11. Надалі гості заграли ще азартніше і змогли дотиснути суперника перемігши з рахунком 25:18.

Стосовно гри юнацьких команд то тут детально нема, що розглядати. Трішки більше, як півгодини знадобилось вихованцям Володимира Зубова, щоб довести свою перевагу над суперниками 3-0 (25:14, 25:8, 28:9).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: