Волейболістки ДЮСШ-1 (Стрий) – чемпіонки Львівщини сезону 2016/2017

11 березня 16:00
Переглядів: 380
волейбол

Ось уже протягом сімнадцяти років у Стрию, у березні місяці, в спортзалі ДЮСШ міськвно відбувається регіональний турнір з волейболу, присвячений світлій пам’яті відомого далеко за межами Стрийщини тренера з волейболу Юрія Андрійовича Брунцвіка. Не став винятком і цей рік.

Попередні п’ятнадцять турнірів відбувалися серед ветеранських жіночих команд. А з 2016 року організатори вирішили дещо змінити формат змагань, запросивши юнацькі дівочі команди.

У середу, 8 березня відбувся XVII регіональний турнір, присвячений світлі пам’яті Юрія Брунцвіка, в якому прийняли участь п’ять волейбольних дівочих команд 2000 р.н.: ДЮСШ (Дрогобич), ДЮСШ-1 (Жидачів), ДЮСШ-2 (Жидачів), ДЮСШ-1 (Стрий) та ДЮСШ-2 (Стрий, 2002-2003 р.н.).

Організаторами цього турніру виступили: управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА (начальник  Ю. Майборода), федерація волейболу Львівщини (президент – В. Левків), відділ молоді та спорту Стрийського міськвиконкому (начальник – О. Лесишин) та Стрийська ДЮСШ міськвно (директор – О. Кухар).

Ігри проходили по круговій системі. Головний суддя Дмитро Шнайдер відзначив, що усі команди показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги. Боротьба точилася не лише що за кожну виграшну партію, але і за кожне залікове очко. У підсумковому результаті переможцем турніру пам’яті Юрія Брунцвіка-2017 стала команда ДЮСШ-1 (Стрий). Друге та третє місця відповідно посіли команди ДЮСШ-1 (Жидачів) та ДЮСШ (Дрогобич). Оргкомітет турніру визначив кращих у своїх командах: Дрогобич – Наталя Лиса, Жидачів-1 – Вікторія Федючка, Стрий-1 – Ванесса Каліцун , Стрий-2 – Марта Мацкова.

Результати показані на Кубку Брунцвіка-2017 йшли у залік чемпіонату Львівщини 2016/2017 рр.  Як зазначив головний суддя обласного чемпіонату серед дівчат Йосип Будзінський за результатами шести турів чемпіоном Львівщини стали юні волейболісти першої команди ДЮСШ (Стрий, тренер – Христина Курилишин), які у підсумку набрали 28 залікових очок. Друге місце виборола  команда – ДЮСШ-1 (Жидачів, тренер – Йосип Будзінський) – 19 очок, третє - ДЮСШ (Дрогобич, тренер - Світлана Будинкевич) - 18 очок. Подальші місця розподілилися так: четверте – ДЮСШ (Мостиська, тренер – Петро Нестор) – 12 очок , п’яте – ДЮСШ-2 (Стрий, тренер – Микола Столярський, гравці 2002-2003 р.н.), шосте – ДЮСШ-2 (Жидачів, тренер – Андрій Франків). Ось хто у складі збірної ДЮСШ-1 (Стрий) "кував" перемогу: Ванесса Каліцун (к), Соломія Уварова, Соломія Барна, Соломія Бульо, Наталя Пронько, Анна Дичківська, Ольга Демчук, Рома Войтович, Софія Фик, Яна Гримайло, Анна Головецька, Марта Філонова.

Переможець та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами, а кращі гравці у командах – пам’ятними статуетками та дипломами. Церемонію нагородження провели Йосип Будзінський та Дмитро Шнайдер.

Довідка:

Юрій Андрійович Брунцвік народився 7 березня 1934 року у с. Гукливе, Воловецького району, Закарпатської області. У 1957 році закінчив Львівський інститут фізичної культури. У тому ж році розпочав трудову діяльність, у Стрийському технікумі механізації та електрифікації сільського господарства. У 1959 році перейшов на роботу в Стрийську міську дитячо-юнацьку спортивну школу (ДЮСШ), де очолив секцію жіночого волейболу. У 1990 році його було призначено директором Стрийської міської ДЮСШ. Понад 40 років Ю. А. Брунцвік віддав волейболу, виховавши за цей час багато збірників міста, області та України. Серед його вихованок є чемпіони області, призери чемпіонатів України, багатьох всеукраїнських та всесоюзних турнірів. У 1999 році він вийшов на пенсію. А 25 січня 2001 року перестало битися його серце. Ім’я Юрія Андрійовича Брунцвіка навічно вписано золотими літерами в історію спортивної Стрийщини...

Михайло Олійник. Фото автора.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: