Волейболісти львівського клубу взяли участь у Чемпіонаті Світу з пляжного волейболу

04 серпня 11:01
Переглядів: 464
барком

Двоє гравців львівського волейбольного клубу «Барком-Кажани» Микола Хомин та Юрій Бокшан повернулися з Чемпіонату Світу з пляжного волейболу серед спортсменів віком до 21 року, який відбувся на Кіпрі. У світових волейбольних змаганнях гравці ВК «Барком-Кажани» стали однією з трьох українських команд, що представляли нашу країну.

Загалом виступ українців на Кіпрі можна оцінити на тверду четвірку. Адже всі українські команди вийшли до етапу плей-офф за результатами виступів в своїх групах. Саме в цьому розділі матч пари львівських гравців «Кажанів» Бокшан / Хомин заслуговує на особливу увагу. І це попри те, що спортсмени мають найменший досвід міжнародних виступів серед українських команд. Особливо яскраво себе проявив у грі над сіткою, при блокуванні Микола Хомин. Завдяки цьому, ігри саме цієї команди призначались на центральних кортах, де відбувалась пряма трансляція.

Відтак, за загальними підсумками змагань команда, до складу якої увійшли гравці ВК «Барком-Кажани» Юрій Бокшан та Микола Хомин посіла 17 місце у Чемпіонаті Світу з пляжного волейболу серед спортсменів віком до 21 року. Загалом у змаганнях взяло участь більше 50 команд.

Прес-служба ВК «Барком-Кажани».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: