Волейболісти львівських "Кажанів" здобули першу домашню перемогу у новому чемпіонаті Суперліги

07 листопада 12:00
Переглядів: 82
Барком-Кажани

У першому матчі 3 туру наша команда не мала особливих проблем з чернівським «Буревісником-ШВСМ». У спорткомплексі «Грація» підопічні Яна Суха святкували перемогу з рахунком 3:0 (25:19, 29:27, 25:13).

Боротьба у цьому матчі між «Кажанами» та «Буревісником» виникла лише у другому сеті. У першій партії господарі майданчика, встановивши рахунок 16:8 перед другою технічною перервою, фактично зняли про переможця першого сету. У другому сеті команді Миколи Благодарного вдалося нав’язати супернику справжню боротьбу. Не один, і не одна сет-боли не реалізували гості у другому сеті, а відтак «Кажани» уже вкотре у цьому сезоні знайшли вихід з неприємної ситуації. Перемога команди Яна Суха у другому сеті з рахунком 29:27 остаточно надламала команду з Чернігова. У третій партії боротьби не вийшло – 25:13 на користь «Кажанів».

У суботу, 7 листопада, команди у СК «Грація» (вул.. Щирецька, 36) зіграють повторний матч. Початок матчу о 12:00.