Волейболісти Теребовлянського району були найкращими

06 березня 13:42
Переглядів: 251
волейбол

1 березня у спортзалі Тернопільської ЗОШ № 24 відбулись фінальні змагання ХVІІІ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини з волейболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів I-II ступенів. У матчах зустрілися команди Чортківського, Шумського, Бережанського та Теребовлянського районів. Про це повідомили в управлінні фізичної культури і спорту ТОДА.

Фінальна частина турніру проводилась за коловою системою. Як розповів завуч Тернопільської ОДЮСШ Олег Танчук, безперечним лідером змагань стала команда теребовлянських школярів (тренер – Михайло Турукула), які у трьох матчах з однаковим рахунком 2:0 перемогли своїх суперників і вибороли золоті нагороди.

На другому місці – вихованці навчальних закладів з Чортківщини (тренери – Степан Бойко та Михайло Драбик). Ця команда, за словами Олега Танчука, легко здолала шумчан з рахунком 2:0, але бережанці гідно чинили спротив, поступившись з рахунком 2:1. Третіми були представники Бережанського району (тренер – Ігор Чорний), які в поєдинку з шумчанами одержали перемогу 2:0.

Отож, турнірна таблиця має такий вигляд:

1 місце – Теребовлянський район (9 очок);

2 місце – Чортківський район (6 очок);

3 місце – Бережанський район (3 очки);

4 місце – Шумський район (0 очок).

Як зазначив Олег Танчук, усі команди-призери показали гідну та захоплюючу гру. Особливо технічною грою порадували переможці-теребовляни, вихованці тренера Михайла Турукули, який працює з командою протягом двох років.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: