Волейбольна збірна Львова перемогла на турнірі пам'яті Брунцвіка

12 березня 16:00
Переглядів: 187
волейбол

Чотирнадцятий рік поспіль у Стрию проходить регіональний турніру з волейболу, присвячений світлій пам’яті відомого далеко за межами Стрийщини тренера Юрія Брунцвіка. Три збірні волейбольні жіночі команди зі Львова, Стрия та Червонограда взяли участь у змаганнях.

Турнір пройшов за фінансової підтримки народного депутата України, голови Благодійного фонду «Добре серце» Олега Канівця. Численні вболівальники та учасники змагань хвилиною мовчання вшанували пам’ять Ю. Брунцвіка. Вінок на його могилу поклали голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк та головний спеціаліст відділу молоді та спорту Стрийської міської ради Руслан Каліцун. 

Головний суддя турніру - арбітр національної категорії Дмитро Шнайдер, суддя турніру – Христина Баран. Ігри проходили по коловій системі. Першими на спортивний майданчик вийшли команди фаворити - збірні Львова та Стрия. У цьому напруженому двобої перемогу святкували волейболістки Львова – 3:1. У наступній грі спортсменки Львова з аналогічним рахунком – 3:1 перемогли своїх опоненток з Червонограда. У парі між командами Стрия та Червонограда Дмитро Шнайдер зафіксував впевнену перемогу волейболісток Стрия – 3:0.

Переможцями XIV регіонального турніру з волейболу присвяченого пам’яті відомого тренера Ю. Брунцвіка вперше стали волейболістки Львова.

Другими, як повідомляє прес-служба Благодійного фонду «Добре серце», фінішувала збірна Стрия, третіми – волейболістки Червонограда. Оргкомітет та суддівський комітет назвав кращих у кожній з команд: Львів – Ольга Разова, Стрий – Уляна Єрмакова, Червоноград – Тетяна Степаник. Переможець та призери були нагороджені кубками, медалями, дипломами, а кращі гравці – волейбольними статуетками.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: