Волейбольний турнір у Калуському районі виграв Новицький НВК

09 березня 13:21
Переглядів: 511
Волейбол

21 команда взяла участь у дівочому волейбольному турнірі серед загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша і Калуського району, що упродовж місяця проводився з нагоди 8 Березня.

Напередодні Міжнародного жіночого дня головні призи змагань від ТОВ "Карпатнафтохім" розіграли чотири найсильніші волейбольні колективи (по два з міста та району), які посіли перші та другі місця в попередньому груповому турнірі.

Дві півфінальні зустрічі завершились з однаковими рахунками 2:0. В них команда Калуської СЗОШ №2 обіграла команду Пійлівської ЗОШ, а волейболістки Новицького НВК перемогли своїх суперниць з Калуської гімназії.

У поєдинку за третє місце учениці Пійлівської ЗОШ виявилися сильнішими від калуських гімназисток, яких перемогли з рахунком 2:0. А в напруженому фінальному матчі звання чемпіона турніру виборола дівоча волейбольна команда Новицького НВК, яка обіграла команду Калуської СЗОШ №2 з рахунком 2:1.

Призи отримали всі команди, які брали участь у турнірі. Спеціальні нагороди отримали три кращі гравці турніру - Олена Галайко (Пійлівська ЗОШ), Христина Гриньків (Новицький НВК) та Ольга Клим (Калуська СЗОШ №2). А кращий тренер команди, яким суддівська колегія визнала вчителя фізкультури Новицького НВК Василя Петріва, отримав наручний годинник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: