Володарем кубка Тернопільського району стала команда Грабовець

16 листопада 20:20
Переглядів: 255
мяч

Команди сіл Грабовець та Дичків стали учасниками фінального матчу кубка Тернопільського району імені Івана Вишневського, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Така гра відбулась 9 листопада на стадіоні села Великі Гаї. Змагання на кубок одного з найвідоміших українських футболістів, нашого земляка Івана Вишневського вже є традиційними. Проходив турнір за сприяння Тернопільської районної федерації футболу.

 У фінальному матчі з рахунком 2:1 здобула перемогу команда села Грабовець, яка стала володарем Кубка імені Івана Вишневського. Участь у церемонії нагородження взяли віце-президент Федерації футболу України, голова Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський, завідувач сектору молоді та спорту Тернопільської райдержадміністрації Василь Заторський, голова Тернопільської районної федерації футболу Сергій Лісовий. Саме він і вручив омріяний кубок команді села Грабовець.

Також за підсумками сезону 2014 року футболісти із Грабовець стали чемпіонами Тернопільського району серед команд І ліги. Завідувач сектору молоді та спорту Василь Заторський вручив переможцям від Тернопільської райдержадміністрації комплект форми.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: