Володарі пам'ятного кубка – волейболісти ЛВУМГ

02 травня 14:11
Переглядів: 233
волейбол

Данину шани мужньому богородчанцю Герою України Олексі Гірнику щорічно віддають спортсмени краю. Напередодні Великодніх свят у Богородчанах відбувся 19-ий традиційний турнір його пам'яті. Волейбольний турнір вже має свою невелику історію. Вперше він відбувся у 1995 році з ініціативи тодішнього голови районного  ФСТ "Колос" Зіновія Клебана та голови профспілкової організації працівників освіти району Івана Кіф'яка. Згодом до проведення спортивного заходу долучився син Героя України Євген Гірник. Нині  пам'ятним кубком опікуються керівництво та профспілковий комітет Богородчанського ЛВУМГу, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районна федерація волейболу.

Перед початком цьогорічного турніру його учасників привітали син Олекси Гірника Євген, заступник голови районної ради Петро Варшавський, депутати районної ради Ярослав Паранюк та Іван Кіф'як. Почесні гості також  вручили кубки, грамоти і медалі призерам чемпіонату району з волейболу минулого сезону (І ліга – волейбольним клубам Підгір'я (І місце), Саджави (ІІ місце), "Західшина" (ІІІ місце); ІІ ліга – волейбольним  командам  с. Горохолина (І місце), Маняви (ІІ місце), Іваниківка (ІІІ місце). Грамотами і кубками нагороджено також волейбольну команду Богородчанської  ДЮСШ (тренер Василь Кіф'як) за зайняте перше місце в дитячому турі з волейболу пам'яті Олекси Гірника, який проводився вперше. До речі, ця команда в обласній  дитячій лізі, в якій виступали юні волейболісти 1998-1999 р.н., зайняла почесне третє місце.

Спортсмени й організатори турніру хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять Героїв Небесної сотні та Олекси Гірника.
Цього року в кубковому турнірі змагалися десять команд: ЛВУМГ, "Західшина", сіл Підгір'я, Старуня, Саджава, Горохолина, Іваниківка, Манява, селища Солотвин та Богородчанської ДЮСШ. Напружені і гострі поєдинки відбувалися у спортзалах ЛВУМГ і професійного будівельного ліцею. Перемогу здобули найсильніші. Вшосте перше місце заслужено виборола команда Богородчанського лінійно-виробничого управління магістральних  газопроводів, друге – ВК "Західшина", третє - волейболісти Підгір'я, які у півфіналі перемогли команду зі Старуні.

Команди-переможці нагороджені кубками, грамотами і грошовими преміями. Оргкомітет також визначив кращого гравця турніру. Ним став Любомир Пищ із команди ЛВУМГ. Відзначено і найдосвідченішого учасника кубкових змагань Ярослава Микитина, гравця команди "Західшина".
Організатори кубка вдячні всім учасникам змагань за захоплюючу гру, керівникам ЛВУМГ і будівельного ліцею – за надання спортивних залів для проведення поєдинків, а Євгену Гірнику – за моральну і матеріальну підтримку змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: