Володимир Адамюк: Чекаю, як вирішиться ситуація з "Дніпром"

27 червня 16:01
Переглядів: 238
адамюк

Прикарпатець із Калущини, захисник “Дніпра” Володимир Адамюк прокоментував перспективи продовження кар’єри, серед яких можливе і прощання з дніпровським клубом.

Після вильоту “Дніпра” з УПЛ багато футболістів почали міркувати над відходом з клубу. Одним з таких є і захисник Володимир Адамюк. Зараз футболіст вибирає варіанти продовження кар’єри, але для остаточного рішення чекає повного прояснення ситуації в “Дніпрі”.

— Варіанти продовження кар’єри є різні, але буду приймати рішення вже після отримання всієї інформації про команди в “Дніпрі”, –сказав Володимир.

Нещодавно деякі ЗМІ вже «засватали» Адамюка до Вереса, який провадить масову селекційну кампанію перед стартом в УПЛ. Втім, будь-який зв’язок із рівнянами 25-річний захисник спростував.

— Я просто заїхав до знайомого футболіста до Славського, ні про який перегляд у “Вересі” мова не йде.

Вихованець прикарпатського футболу Володимир Адамюк провів за “Дніпро” минулого сезону 30 матчів у всіх турнірах, голів не забиваючи.

Зауважимо, що раніше з “Дніпра на перегляд до чеської “Славії” поїхав лідер команди Руслан Ротань, а до “Зорів” вже перебрався хавбек Максим Луньов. Також “Зоря” розраховує підписати ще трьох виконавців дніпрян. Крім цього, як говорив раніше головний тренер “Дніпра” Дмитро Михайленко, з командою, напевно, попрощається і форвард Денис Баланюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: