Володимир Боришкевич: Дякуємо вболівальникам за підтримку !

14 вересня 22:00
Переглядів: 231
Володимир Боришкевич

Капітан Івано-Франківського "Тепловика" Володимир Боришкевич поділився з прес-службою клубу своїми враженнями про переможну гру команди з "Нікополем-НПГУ":

- Насамперед ця гра була для нас ключовою, адже потрібно було виграти та здобути три очки.  Вийшла вона для нас складною, в першу чергу психологічно. В нас в команді багато молодих хлопців і це дається взнаки. Плюс була далека дорога в Запоріжжя та назад. Два дня тренувань та на третій гра. Але до цього треба звикати. Ми зібралися за 3 тижні до чемпіонату і тому фізично зараз досить важко. Потрібно пройти повноцінні збори і все буде добре.

4 чи 5 років в Івано-Франківську не було професійної команди і всі заскучили за серйозним футболом. Хочемо подякувати глядачам, що прийшли і підтримали нас третій матч поспіль. Хоча після першої домашньої гри ми перегоріли. Дякуємо людям, що приходять і допомагають нам, підтримують, кричать, заводять команду. Не все у нас виходить, але все з часом. Головне, що ми хочемо грати. Тренер в нас вірить, ми віримо в тренера і довіряємо керівництву, а вболівальники нас женуть вперед.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: