Володимир Бринзак: "Меркушина поїде на чемпіонат світу"

25 лютого 12:14
Переглядів: 184
Меркушина

Кращі юніорки України Юлія Журавок та Анастасія Меркушина потраплять в заявку команди на дорослий чемпіонат світу. Про це в інтерв'ю нашому сайту заявив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

- Меркушина та Журавок дійсно поїдуть, але поїде і Абрамова, правда, як запасна, але буде заявлена на чемпіонат і в будь-який момент може бути залучена до перегонів. Всього у заявці у нас буде сім спортсменок. Логіка такого рішення така, що на чемпіонаті світу нам не так важливі 20-30-е місця, а набагато правильніше з точки зору перспективи обкатати молодих спортсменок, дати їм можливість відчути атмосферу такого турніру, показати дівчатам, що ми в них віримо і готові довіряти.

Трійка основних спортсменок у нас є, і до них будемо додавати молодь. Сподіваємося, що одна з юніорок буде готова добре пробігти і естафетний етап, але, в крайньому випадку, якщо побачимо, що Настя і Юля - втомлені після навантажень цього сезону, зможемо скористатися і допомогою Абрамової.

Також до підготовки ми залучили Дмитра Русинова. П'ятірка наших хлопців вже відома, а вибір між Русиновим і Семакова тренери зроблять на підставі останнього збору та контрольної тренування. Остаточний варіант складу ми дізнаємося вже напередодні вильоту до Фінляндії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: