Володимир Бринзак про Кільчицького: "Віталій не винен в тому, що сталося"

02 травня 17:20
Переглядів: 572
бринзак

Президент Федерації біатлону прозоро пояснив про зникнення спортсмена.

Великі фізичні і психологічні навантаження вплинули на здоров'я Віталія Кільчицького - так дипломатично пояснив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак зникнення спортсмена зі збірної в розпал сезону. Нагадаємо, в січні Кільчицького з Обертіллаху, де базувалася чоловіча збірна, відвезли в Україні, звідки він писав в соцмережах образливі пости (згодом вилучені) про керівництво збірної.

Трохи ображений текст Бринзака став відповіддю на інтерв'ю Віталія на одному з українських ресурсів. У цьому інтерв'ю Віталій знову, але вже в більш м'якій формі, звинувачував керівництво команди і особисто президента Федерації в тому, що його прибрали з команди, помінявши на екс-росіянина Олександра Жирного, а також в тому, що екс-росіянам платять більше, ніж деяким українським біатлоністам.

Бринзак в своїй відповіді майже прямо підтвердив, те, про що знали, але не говорили вголос, щоб не травмувати самого спортсмена, всы наближені до збірної. У Віталія Кільчицького виникли проблеми психіатричного профілю, через що тренери змушені були відмовитися від його послуг:

«Шановні вболівальники біатлону, хто дійсно по справжньому любить біатлон, дуже прошу Вас в цей дуже відповідальний та не простий час що залишився до Олімпіади не піддаватись на провокації та емоційні публікації в соцмережах,які потрібні в першу чергу для рейтингу деяких сайтів та журналістів.

Це видно як подається: Скандал тижня,видатного спортсмена вигнали і тд. Жоден спортсмен та тренер України не вважає що з Віталієм Кільчицьким поступили не справедливо. Досвідчений тренер Юрай Санітра якраз та людина що вивела Віталія на новий - вищий рівень, як професійного спортсмена і федерація робила для Віталія все що можливо для цього росту, але життя внесло свої поправки в його спортивній кар'єрі і він в цьому свідомо не винен. Великі фізичні та психологічні навантаження, без яких великий спорт неможливий, вплинули на його здоров'я, на жаль це не вперше.

Його ніхто і нікуди не викидував і від нього не відмовлявся. Все було погоджено з його батьками. Федерація до кінця сезону, до квітня підтримувала його матеріально і я особисто сказав батькам що допоможемо і матеріально і організаційно щоб прийняти всі необхідні заходи для вирішення проблеми. Та є проблема в тому що у Віталія є недовіра до тренерів, федерації та навіть до сім'ї та батьків і він нікого не чує, а без його добровільного бажання нічого не зміниться. Я дуже надіюсь що у нього є справжні друзі,яким він довіряє і які можуть вплинути на нього. Ми готові все організувати та допомогти йому.

Кожен спортсмен на початку сезону повинен пройти поглиблене медичне обстеження та отримати дозвіл для тренувань в збірній команді України, такого дозволу сьогодні Віталій не зможе отримати. Тому ні федерація ні тренер не вирішить це питтання за своїм бажанням, а Міністр молоді та спорту не підпише контракт зі спортсменом на новий спортивний сезон.

Хочу наголосити що Віталій хороша людина і він не винен в тому що з ним сталося, так буває. Мені тільки дуже незрозуміло чому журналісти, враховуючи нестандартну ситуацію, не могли після інтерв'ю з Віталієм зустрітись зі мною, з лікарем команди, з тренерами і після цього дати об'єктивну, неупереджену інформацию, яка б не зашкодила в першу чергу Віталію, федерації та українскому біатлону взагалі, напередодні Олімпійських ігор... Правда тоді б не було скандалу тижня... а це вже не так вигідно сайтам... Бог їм суддя, а у Віталія та в українському біатлоні, незважаючи ні на що все буде добре.» - написав Володимир Бринзак на своїй сторінці в Facebook

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: