Володимир Бринзак: "Ситуація в країні така, що чиновникам явно не до нас"

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів про проблеми з фінансуванням у національній команді.    

- Знаєте, мене зараз хвилює не стільки виступ нашої команди, скільки питання як вирішити виниклі фінансові проблеми. Сформована в країні ситуація призвела до того, що нас повністю припинили фінансувати. З біатлоністами досі не розрахувалися за виступ на Олімпіаді vintersport, хоча мали це зробити відразу після повернення з Сочі. Відповідно психологічно все відчувають себе не так, як хотілося б. Дівчатка приїхали додому з золотими медалями, багато зустрічей, прийомів, але от оплати немає. У свою чергу, боргів також багато. Ми навіть ще не розрахувалися за чемпіонат Європи.

- Яким бачите вихід із ситуації?

- Не можу конкретно щось сказати. Нам пообіцяли, що все буде нормально, однак ситуація в країні зараз складається таким чином, що чиновникам явно не до нас. Тому залишається тільки сидіти і чекати.

- А спонсорські кошти?

- Спонсори свої обіцянки повністю виконали, але ми ці гроші вже витратили. А ось держава в даний момент обіцянок не виконує. Тому навіть не знаю, що будемо робити після закінчення Кубка світу. Цілком можливо, що плани доведеться коригувати.

- Як йдуть справи з другою збірною, так і не поїхала на останній етап Кубка IBU?

- Ніяк. Снігу в Україні немає, тренуватися ніде. У кого є кошти, поїхали за свої гроші на "закатку" в Росію, інші знаходяться вдома.